KURUMSAL

1979 yılında, Ege Bölgesi Manisa İl'inde Çırçırcılık ve dahili piyasa pamuk alım satımı ile başlayan ticaret serüvenimiz, 2015 yılına gelindiğinde EKOART A.Ş. olarak kurumsal bir yapıya bürünmüştür.

Başlangıçtan bugüne elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi, organik ve konvansiyonel tarım ürünleri portföyümüzü geliştirerek ve genişleterek değerlendirmeye devam etmekteyiz.

Türkiye' de belirli bölgelerde ve yurtdışında devam eden Organik Tarım Projelerimiz mevcuttur. Pamuğun yanı sıra, çeşitli hububat, yağlı tohumlar, meyve ve sebzeler söz konusu projelerimizin kapsamında üretilmekte ve işlenmektedir. Çevreye saygılı üretim, kaliteli ürün, ve çözüm odaklı hizmet prensibiyle, yerel ve küresel pazarda aktif rol almaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli ürün ve çözüm odaklı hizmet temin etmek amacıyla; "Çevreye Duyarlı Sürdürülebilir Üretim" düşüncemizden dün vermeden, küresel piyasada aktif rol alarak katma değer yaratmak.

Vizyonumuz

Başarı ile ilgili her alanla (sürdürülebilir büyüme,yenilik,müşteri memnuniyeti, çevre,güvenlik v.b.) ilgilenerek, sektöründe gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında global bir firma olmak.

Tüm Hakkı Saklıdır © 2020 - Ekoart Tarım